Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Wymiana zamka Gerda Katowice 24h

Zamki Gerda–polska marka godna zaufania

W Polsce zapewne większość słyszała o drzwiach Gerda. Niemniej sławne są zamki tego producenta, cieszące się zaufaniem wśród klientów od lat. Wielu specjalistów z branży uważa zamki do drzwi Gerda za jedne z najlepszych mechanizmów dostępnych na rynku. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości są otrzymane atesty certyfikaty. Do produkcji zamków Gerda wykorzystuje się wysokiej jakości materiały wyróżniające się dużą odpornością na włamania. Zamki Gerda to doskonały wybór do domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych. Sprawdzą się także w zastosowaniach komercyjnych, hotelach czy w obiektach użyteczności publicznej. Niewygórowana cena zamków Gerda jest kolejnym atutem tych produktów.

Jak wymienić zamek Gerda?

Każdy ze ślusarzy zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym w Katowicach posiada specjalistyczną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną potrzebną do wykonania wymiany zamków Gerda. Wymianę zamków przeprowadzą profesjonalnie, dbając o najmniejszy detal realizowanej usługi. Ponadto, regularne zdobywanie informacji przez naszych pracowników na temat nowych zamków marki Gerda sprawia, że wymiana nawet tych urządzeń zamkowych, które dopiero pojawiły się na rynku, nie stanowi żadnego problemu.

Zakładanie zamka w drzwiach Katowice

Podczas pracy dbamy o pełne bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego polecamy się do wymiany zamków w Katowicach. Nasi ślusarze posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale również wysokiej klasy, nowoczesne narzędzia. Dzięki temu są w stanie wymienić zamek Gerda we wszystkich typach drzwi.

Szeroki zakres usług

Oferta, jaką posiada Pogotowie zamkowe w Katowicach to szeroki wachlarz usług ślusarskich. Specjalizujemy się w montażu zamków poczynając od podstaw oraz w wymianie zamków na zamek klasy lepszej bądź tej samej, w zależności od życzenia Klienta. Poza tym zajmujemy się naprawą zamków. Regulacja systemów ryglujących, wymiana zużytych części oraz konserwacja nie są dla naszych pracowników utrudnieniem. Wykonujemy również wymianę zamków Dierre, w szczególności zamków na klucz piórowy.

Nasi ślusarze potrafią zająć się tradycyjnymi zamkami mechanicznymi oraz nowoczesnymi zamkami elektromechanicznymi. Zatrudnieni w katowickim Pogotowiu zamkowym ślusarze są też odpowiednio przeszkoleni pod kątem zadań polegających na awaryjnym otwieraniu mieszkań. Kiedy naszym Klientom zdarzy się zamknąć drzwi z kluczykami wewnątrz pojazdu ślusarze z Pogotowia zamkowego w bezinwazyjny sposób dokonają awaryjne otwieranie auta.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów również w sklepie stacjonarnym w Katowicach, w którym znaleźć można bogaty wybór zamków i materiałów ślusarskich oraz dorobić klucz do drzwi.

Zadzwoń do nas – 696-696-205 

Montaż zamka w drzwiach Katowice

 

Call Now Button