Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Bogata oferta

Oferujemy szeroki zakres usług ślusarskich skierowanych zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. W ich ramach proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zajmujemy się naprawą zamków, montażem i wymianą zamków, a także awaryjnym otwieraniem mieszkań. Służymy również swoją pomocą w sytuacji konieczności awaryjnego otwierania samochodów. Oferujemy także serwis zamków każdego typu, sprzedaż nowych zamków i awaryjne otwieranie drzwi.

Wszechstronność naszych usług sprawia, że Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie jest liderem w branży usług ślusarskich. Dysponujemy zespołem fachowców, którzy wyposażeni są w nowoczesny specjalistyczny sprzęt. Naprawiamy zamki każdego typu, otworzymy każde drzwi i każdy samochód. Montaż zamków nie kryje przed nami żadnych tajemnic, a nasi ślusarze wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie.

Profesjonalny zespół

Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie stawia na fachowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość wykonywanych prac. Nasi ślusarze posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie naprawy, montażu i wymiany zamków, dzięki czemu są w stanie zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie w danej sytuacji. Aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości obsługę ślusarze systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach, dzięki czemu z powodzeniem obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane i nowoczesne mechanizmy, w tym zamki antywłamaniowe, szyfrowe czy elektroniczne.

Do wykonywania usług ślusarskich używamy tylko profesjonalnego sprzętu, w który wyposażeni są nasi pracownicy. Każde awaryjne otwieranie samochodu czy mieszkania odbywa się w precyzyjny, bezinwazyjny sposób.

Pogotowie zamkowe Podlesie

Serwis całodobowy

Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie jest czynne całą dobę, dzięki czemu możemy zareagować na każde Państwa wezwanie. Wysyłamy ślusarza na miejsce awarii niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. Nasze usługi ślusarskie wykonujemy solidnie i rzetelnie, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 696-696-205

Otworzymy każdy zamek samochodowy

Brak możliwości dostania się do własnego samochodu może być bardzo irytujący i stresujący. Wbrew pozorom zgubienie kluczyków od auta bądź zatrzaśnięcie ich w środku pojazdu zdarza się dosyć często. W takiej sytuacji oferujemy Państwu usługę awaryjnego otwierania samochodów. Otwarcie samochodowego zamka wymaga przede wszystkim fachowej wiedzy, dlatego warto zadzwonić po ślusarza-specjalistę niż działać na własną rękę. Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie oferuje awaryjne otwieranie aut każdego typu, otworzymy każde auto osobowe, ciężarowe i terenowe. Zamki marek BMW, Seat, Renault, Opel, Volkswagen czy Porsche (a także inne) nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Wysoka jakość to podstawa naszej działalności

Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie zatrudnia tylko fachowców dysponujących wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, aby awaryjne otwieranie aut przebiegało precyzyjnie, bez niepotrzebnych uszkodzeń zamka, karoserii pojazdu czy szyby. Nasi ślusarze używają tylko specjalistycznych narzędzi, aby otworzyć auto w bezpieczny sposób.

Nasi ślusarze to wszechstronni fachowcy, dlatego poradzą sobie również, jeśli zaistnieje potrzeba awaryjnego otwarcia mieszkania.

Inne usługi ślusarskie

Jesteśmy przygotowani, aby świadczyć także tradycyjne usługi ślusarskie. W naszej ofercie znajdą Państwo naprawę zamków. Klientom proponujemy także serwis zamków, dzięki któremu mechanizmy w drzwiach funkcjonują przez wiele lat bezawaryjnie.

Kiedy zamek nie nadaje się do naprawy klientom oferujemy montaż i wymianę zamków. W razie potrzeby pomożemy dobrać odpowiednie mechanizmy do wskazanej lokalizacji. Prowadzimy także sprzedaż zamków, które można kupić bezpośrednio u naszych ślusarzy, lub w sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Oferujemy całodobowy serwis

Stawiamy przede wszystkim na szybkość reakcji, dlatego też jesteśmy dostępni dla Państwa całą dobę. Nasze usługi ślusarskie wykonujemy z zaangażowaniem, ponieważ dbamy o zadowolenie naszych klientów. Pomagamy również w sytuacji, kiedy konieczne jest awaryjne otwieranie drzwi. Nasi doświadczeni ślusarze są w stanie również wykonać usługę wymiany i montażu zamka każdego typu, w mieszkaniu, domu czy piwnicy.

Potrzebujesz naszej pomocy przy otwieraniu auta? Zadzwoń koniecznie! 696-696-205

Pomożemy w każdej kryzysowej sytuacji

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi awaryjnego otwierania mieszkań. Jeśli zgubiłeś klucze od mieszkania, a kluczy zapasowych nie posiadasz przy sobie – chętnie pomożemy. Służymy pomocą również w sytuacji, kiedy dojdzie do zapchania zamka, zablokowania klucza w zamku bądź uszkodzenia zamka na skutek włamania.

Wykonujemy usługę awaryjnego otwierania drzwi bezinwazyjnie, aby nie uszkodzić drzwi i ościeżnic. Bez względu na to, jaki rodzaj zamka jest zamontowany, jesteśmy w stanie otworzyć zamek każdego typu. Jeśli zaistnieje taka konieczność, możemy również przy okazji naprawić zamek.

Otwieranie drzwi mieszkań Katowice Podlesie

Profesjonalni ślusarze

Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie to firma z wieloletnim doświadczeniem, dlatego nasz zespół stanowią wykwalifikowani ślusarze. Dysponują szeroką wiedzą, dlatego otwieranie zamków nie stanowi dla nich tajemnic. Jeśli doszło do uszkodzenia zamka np. na skutek włamania, nasi fachowcy są w stanie również wykonać usługę wymiany i montażu nowego zamka.

Oferujemy również doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego zamka, jeśli zaistnieje konieczność zakupu nowego mechanizmu. Prowadzimy również sprzedaż zamków. Wysokiej jakości mechanizmy – np. marki Gerda czy Dierre, można kupić bezpośrednio u naszych ślusarzy, lub w sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Zamki samochodowe to również nasza specjalność, dlatego służymy pomocą, jeśli zajdzie konieczność awaryjnego otwierania auta. Nasi ślusarze zaopatrzeni są w specjalistyczny sprzęt, co w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technik przynosi profesjonalny efekt.

Serwis czynny całą dobę

Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie działa codziennie, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, bez wyjątków w postaci weekendów czy świąt. Jest to nasz zdecydowany atut, dzięki czemu nasze usługi ślusarskie są dostępne dla każdego, w każdej chwili. Oferujemy przystępne ceny i solidną realizację każdego zlecenia. Działamy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia od Państwa.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy przy awaryjnym otwieraniu drzwi – zadzwoń! 696-696-205

Oferta dopasowana do potrzeb

Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie oferuje usługę montażu i wymiany zamków każdego typu. Jeśli doszło do uszkodzenia zamka w drzwiach wejściowych, między innymi na skutek włamania i konieczny jest montaż nowego zamka – nasi specjaliści służą pomocą. Montowanie zamków to usługa wykonywana przez nas bardzo często, dlatego też na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę na temat nowoczesnych technik wykonywanych prac.

Specjalizujemy się przede wszystkim w zamkach Gerda i zamkach Dierre, ale nasi ślusarze są w stanie zamontować każdy zamek występujący na rynku. Poza montażem zamków oferujemy również naprawę zamków.

Montaż zamka w drzwiach Podlesie

Fachowy serwis

Specjaliści zatrudnieni przez naszą firmę, poza usługą montażu i wymiany zamków, oferują również doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i ochrony domu. Pomagamy dobrać najlepsze mechanizmy do konkretnych lokalizacji. Prowadzimy także sprzedaż zamków, które można kupić bezpośrednio u naszych ślusarzy lub w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Katowicach.

Jeśli istnieje ryzyko włamania lub jeden z domowników zgubił klucze, warto zainwestować w nowy zamek. Najbardziej polecamy zamki Gerda i zamki Dierre, ponieważ są solidne i niezawodne. Nasi fachowcy dysponują specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wymiana zamków odbywa się bez niepotrzebnych uszkodzeń. Wymieniamy zamki w drzwiach każdego typu – szklanych, drewnianych, stalowych i antywłamaniowych.

Oferujemy również usługę awaryjnego otwierania mieszkań, która również wykonywana jest bezinwazyjnie.

Dyspozycyjność przez całą dobę

Nasze Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie jest czynne całą dobę. Działamy przez siedem dni w tygodniu, również w święta i inne dni wolne. Jesteśmy dzięki temu gotowi do pomocy w każdej chwili. Oferujemy nasze usługi ślusarskie każdemu, kogo spotka awaria – osobie prywatnej, firmom i instytucjom. Naprawiamy zamki, otwieramy drzwi, a jeśli jest taka konieczność, to również służymy pomocą w awaryjnym otwieraniu samochodów. Nasi fachowcy są zawsze wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, oferują również sprzedaż zamków na miejscu u klienta.

Jeśli masz problem z wymianą i montażem zamka, bądź potrzebujesz innej usługi ślusarskiej – zadzwoń do nas! 696-696-205

Naprawimy każdy zamek

Awaria zamka może przydarzyć się każdemu, najczęściej w najmniej spodziewanym momencie. Zapchany zamek, złamany klucz, który pozostał w zamku, zacięcie się zamka – to jedne z sytuacji, kiedy potrzebna jest pomoc ślusarza. Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie oferuje naprawę zamków każdego typu. Dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi oraz wiedza i doświadczenie naszych ślusarzy sprawiają, że z powodzeniem realizujemy każdą usługę ślusarską. Naprawiamy zamki nowoczesne i tradycyjne – nasi specjaliści są w stanie naprawić każdy zamek dostępny na rynku.

W naszej ofercie znajduje się także serwis zamków każdego typu. Usługa ta gwarantuje skuteczne i bezawaryjne działanie mechanizmów przez długi czas. Wykonujemy serwis zamków każdego rodzaju, jednakże największe doświadczenie mamy w zakresie serwisu Gerda i serwisu Dierre.

Wymiana zamka Podlesie

Nasi fachowcy służą pomocą w każdej sytuacji

Ślusarze, których zatrudnia nasza firma, to fachowcy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadają wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że poradzą sobie z każdą naprawą zamka. Ich wszechstronne umiejętności znajdą swoje zastosowanie również wtedy, kiedy zajdzie potrzeba awaryjnego otwierania mieszkań. Służą fachowym doradztwem i obiektywnie oceniają każdą sytuację.

Jeśli zamek jest mocno uszkodzony i naprawa zamka jest nieuzasadniona ekonomicznie, mogą zasugerować wymianę i montaż nowego zamka. Nasi specjaliści dopasowują rozwiązania indywidualnie do potrzeb danego klienta, aby nie narażać nikogo na niepotrzebne koszty. Pomagają również w doborze odpowiedniego mechanizmu.

Jesteśmy dostępni całą dobę, siedem dni w tygodniu

Nasze Pogotowie zamkowe Katowice-Podlesie oferuje pomoc przez całą dobę, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Reagujemy na każde Państwa zgłoszenie, po otrzymaniu wezwania wysyłamy na miejsce awarii ślusarza z pełnym zestawem niezbędnych narzędzi. Bez względu na to, czy konieczna jest naprawa zamka, montaż zamka czy też awaryjne otwieranie samochodu – nasi fachowcy są w pełnej gotowości przez całą dobę.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 696-696-205

Call Now Button