Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Montaż i wymiana zamka w drzwiach Katowice

Wymiana zamków w drzwiach – kiedy jest potrzebna?

Bezpieczeństwo to kwestia priorytetowa. Jeśli chcemy zapewnić ją sobie, domownikom oraz zadbać o ochronę naszego mienia, często niezbędnym działaniem jest wymiana zamków w drzwiach. W jakich sytuacjach wymiana zamków jest zdecydowanie zalecana?

Przede wszystkim z wymiany zamków skorzystać należy wtedy, gdy zamek się zacina lub całkowicie się zepsuł, przez co nie ma możliwości otworzenia drzwi. Należy także rozważyć wymianę zamka w przypadku, gdy złamie się w nim klucz bądź gdy wkładka w środku mechanizmu zostanie zablokowana przez przedmiot, który uniemożliwia otworzenie drzwi. Ze względów bezpieczeństwa rekomendowane jest także skorzystanie z tego rodzaju usługi ślusarskiej w przypadku zagubienia klucza, próby włamania do domu, zakupu mieszkania z rynku wtórnego, a także gdy lokator opuszcza wynajmowane mieszkanie czy odmawia oddania kluczy.

Komu powierzyć zadanie, jakim jest wymiana zamków w drzwiach? Skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów – znajdziesz ich w naszym Pogotowiu Zamkowym Katowice! Świadczymy kompleksowe usługi ślusarskie dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Gwarantujemy sprawną, profesjonalną wymianę zamków w drzwiach mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz innych pomieszczeniach.

Montaż i wymiana zamków Katowice

Pogotowie Zamkowe oferuje kompleksowe usługi ślusarskie prowadzone na terenie miasta Katowice i jego okolic. Wśród naszych usług znajduje się zarówno montaż zamków, jak i wymiana zamków, w tym także wymiana zamków antywłamaniowych. Nasi ślusarze posiadający zdobyte w czasie wieloletniej praktyki doświadczenie oraz stale podnoszący swoje kwalifikacje w trakcie szkoleń zawodowych z pewnością pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Montujemy zarówno zamki zakupione przez klientów, jak i oferujemy różne modele z możliwością ich zakupu w czasie realizacji usługi. Dokładamy starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo.

Profesjonalna wymiana zamków? Tylko Pogotowie Zamkowe Katowice!

Pogotowie zamkowe w Katowicach oferuje m.in. usługę polegającą na wymianie i montażu zamków. Nasi doświadczeni ślusarze wyposażeni w specjalistyczne narzędzia sprawnie i szybko wykonają zlecenie w miejscu wskazanym przez klienta. Z dbałością o każdy szczegół i największą precyzją montują i wymieniają zamki w drzwiach, dzięki czemu pełni on swoją funkcję i działa bez problemu przez długie lata. Właściwy montaż to klucz do bezpieczeństwa i braku problemów z zamkiem!

Każdy ślusarz z naszej firmy przygotowany jest do tego, aby wykonywać montaż i wymianę zamka w większości znanych i cenionych na rynku marek, wśród których znajdują się: zamki do drzwi KESO, Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon, EffEff i inne. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi z powodzeniem zakładamy tradycyjne zamki nawierzchniowe i wpuszczane oraz nowoczesne zamki elektroniczne (np. elektroniczne zamki do drzwi KESO Entr) i popularne zamki antywłamaniowe. Posiadamy w sprzedaży, jak i montujemy zamienniki zamka GERDA Rim 6000s – Zamek Keso 6000S.

Dariusz Krysiak
Dariusz Krysiak
2023-11-09
Szybko, sprawnie. Polecam
Asia Tomek
Asia Tomek
2023-08-01
Miła obsługa, szybka realizacja zlecenia. Otwarcie mieszkania odbyło się wręcz ekspresowo. Tylko ta firma była w stanie nam pomóc pomimo, że było to niedzielne popołudnie. Polecam.
Przemysław Ka
Przemysław Ka
2023-06-02
Szybko i konkretnie. Potrzebne było rozwiercenie wkładki, ale zrobił to fachowiec i otwór zakryła maskownica klamki. Dodatkowo wyregulował drzwi. Szczerze polecam.
Katarzyna Mielanczuk
Katarzyna Mielanczuk
2023-05-30
Usługa bardzo profesjonalna, szybka pomoc, rozsądna cena
Niusiek
Niusiek
2023-05-08
Mimo, że udało nam się otworzyć auto samodzielnie. To serwisant bardzo uprzejmy. Pani na infolinię bardzo sympatyczna, pomocna. Mega polecam! Ceny bardzo przystępne!
Wojtek Łysoń
Wojtek Łysoń
2023-03-16
Dorobienie klucza na miejscu szybko i tanio

Doradztwo w doborze zamków

Nasze Pogotowie Ślusarskie działa na terenie Katowic i okolic, bezpłatnie dojeżdżając do klientów. Oferujemy montaż lub wymianę zamków i wkładek do drzwi wewnętrznych oraz wejściowych.

Naszym klientom proponujemy jednak nie tylko wymianę zamków, lecz także doradztwo w doborze najlepszych zabezpieczeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb i zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy możliwość zakupu zamków i wkładek najwyższej jakości. W naszej ofercie znajduje się bogata gama produktów posiadająca odpowiednie certyfikaty potwierdzające skuteczność ich działania, w tym zamki do drzwi KESO, Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon, EffEff oraz inne.

Montujemy zamki wpuszczane, zamki antywłamaniowe oraz zamki nawierzchniowe, a także coraz częściej zamki elektroniczne, które zapewniają możliwość różnego sposobu otwierania bez konieczności stosowania kluczy (wpisanie kodu, użycie karty, telefonu czy znaków biometrycznych np. odcisku palca). Montażem zamków zajmujemy się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i obiektach o charakterze usługowym, w tym w hotelach, centrach handlowych, instytucjach oraz firmach.

Wymieniamy zamki każdego typu w drzwiach zewnętrznych, w drzwiach wewnętrznych, w bramach, garażach, skrzynkach na listy, szafach czy innych miejscach wybranych przez klientów.

Rzetelne usługi ślusarskie Katowice

Montaż i wymiana zamków to jedna z naszych specjalności, jednak nie jedyna. Oprócz tego zajmujemy się naprawą zamków, a także wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Naszym klientom gwarantujemy:

  • profesjonalne wykonanie usług przez ślusarzy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami,
  • sprawny dojazd we wskazane w zgłoszeniu miejsce, szczególnie w przypadku wystąpienia awarii wymagającej natychmiastowej interwencji,
  • kompleksowe usługi ślusarskie: naprawa zamków, montaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów,
  • doradztwo w zakresie doboru zamków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępnych usług. Zadzwoń: 696-696-205

Call Now Button