Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Zamek i wkładka do drzwi Gerda Rim 6000 S Omega 2

Jednym z najbardziej popularnych zabezpieczeń Zamek do drzwi Gerda RIM 6000 i zamiennik KESOw Polsce końca XX wieku były drzwi antywłamaniowe Gerda Star S wyposażone w zamek Gerda RIM 6000S. System 12 ruchomych rygli wraz z dużym kluczem rurkowym dawał poczucie bezpieczeństwa wielu rodzinom i firmom w kraju.

Zamek Gerda RIM 6000S to obecnie konstrukcja przestarzała, którą bez trudu można podrobić w każdym zakładzie ślusarskim specjalizującym się w dorabianiu kluczy. Co więcej, klucz rurkowy jest niepraktyczny – duży i podatny na zapchanie. Jednocześnie warto dodać, że mechanizmy zastosowane w drzwiach Gerda Star S mają co najmniej 18 lat (w 2000 roku zakończono ich produkcję) i każdy mechanizm tak długo funkcjonujący nadaje się do wymiany z powodu zużycia/wytarcia.

Na co wymienić zamek Gerda 6000S?

Ten przestarzały i nie dający już właściwego zabezpieczenia zamek można wymienić na mechanizm stworzony przez szwajcarską firmę KESO specjalizującą się w wysokiej jakości zamki. Do drzwi Gerda Star S doskonale pasuje wkładka KESO RIM 6000 S. Wymiana wkładki Gerda RIM 6000 S zajmuje około kilkunastu minut. Ten nowoczesny mechanizm podnosi znacznie poziom zabezpieczenia. Oferuje 4 klucze wraz z kartą bezpieczeństwa, na podstawie której można dorobić kolejne egzemplarze. Co ważne, kluczy tych nie można podrobić bez dedykowanej karty bezpieczeństwa.

ZaletZamiennik Gerda RIM 6000 - KESO RIM 6000ą KESO RIM 6000 S jest możliwość zastosowania zamka w systemie Master Key. Dzięki temu klucze z jednego modelu mogą być wykorzystane do użycia w różnych zamkach jednocześnie. W ten sposób jednym kluczem można otwierać i zamykać zarówno drzwi od mieszkania czy domu, garażu, biura, szafki czy skrzynki pocztowej. Bez wątpienia jest to rozwiązanie wyjątkowo wygodne, które doceniają wszyscy użytkownicy.

Komu zlecić montaż wkładki KESO Omega2?

Montaż i wymianę zamka lub wkładki Gerds RIM 6000S najlepiej zawsze jest powierzyć specjalistom. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Katowicach są gotowi do przeprowadzenia prac ślusarskich o każdej porze przez 7 dni w tygodniu. Korzystając z pracy fachowców masz pewność, że zamek zostanie zainstalowany prawidłowo i zawsze będzie spełniał skutecznie swoją rolę.

Potrzebujesz wymienić zamek w drzwiach na KESO RIM 6000 S? Zadzwoń – tel. 32 441-82-48!

Call Now Button