Zamek do drzwi Gerda Rim 6000 S Omega 2

Jednym z najbardziej popularnych zabezpieczeń Zamek do drzwi Gerda RIM 6000 i zamiennik KESOw Polsce końca XX wieku były drzwi antywłamaniowe Gerda Star S wyposażone w zamek Gerda RIM 6000S. System 12 ruchomych rygli wraz z dużym kluczem rurkowym dawał poczucie bezpieczeństwa wielu rodzinom i firmom w kraju.

Zamek Gerda RIM 6000S to obecnie konstrukcja przestarzała, którą bez trudu można podrobić w każdym zakładzie ślusarskim specjalizującym się w dorabianiu kluczy. Co więcej, klucz rurkowy jest niepraktyczny – duży i podatny na zapchanie. Jednocześnie warto dodać, że mechanizmy zastosowane w drzwiach Gerda Star S mają co najmniej 18 lat (w 2000 roku zakończono ich produkcję) i każdy mechanizm tak długo funkcjonujący nadaje się do wymiany z powodu zużycia/wytarcia.

Na co wymienić zamek Gerda 6000S?

Ten przestarzały i nie dający już właściwego zabezpieczenia zamek można wymienić na mechanizm stworzony przez szwajcarską firmę KESO specjalizującą się w wysokiej jakości zamki. Do drzwi Gerda Star S doskonale pasuje KESO RIM 6000 S. Ten nowoczesny mechanizm podnosi znacznie poziom zabezpieczenia. Oferuje 4 klucze wraz z kartą bezpieczeństwa, na podstawie której można dorobić kolejne egzemplarze. Co ważne, kluczy tych nie można podrobić bez dedykowanej karty bezpieczeństwa.

ZaletZamiennik Gerda RIM 6000 - KESO RIM 6000ą KESO RIM 6000 S jest możliwość zastosowania zamka w systemie Master Key. Dzięki temu klucze z jednego modelu mogą być wykorzystane do użycia w różnych zamkach jednocześnie. W ten sposób jednym kluczem można otwierać i zamykać zarówno drzwi od mieszkania czy domu, garażu, biura, szafki czy skrzynki pocztowej. Bez wątpienia jest to rozwiązanie wyjątkowo wygodne, które doceniają wszyscy użytkownicy.

Komu zlecić montaż KESO Omega2?

Montaż i wymianę zamków najlepiej zawsze jest powierzyć specjalistom. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Katowicach są gotowi do przeprowadzenia prac ślusarskich o każdej porze przez 7 dni w tygodniu. Korzystając z pracy fachowców masz pewność, że zamek zostanie zainstalowany prawidłowo i zawsze będzie spełniał skutecznie swoją rolę.

Potrzebujesz wymienić zamek w drzwiach na KESO RIM 6000 S? Zadzwoń – tel. 696-696-205!

Zamek do drzwi Gerda Rim 6000 S Omega 2
5 (100%) 5 vote[s]