Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Pogotowie zamkowe – ratunek z poważnej opresji

Każdy z nas znajduje się czasem w sytuacji awaryjnej, w sytuacji nie do pozazdroszczenia, kiedy nie jesteśmy w stanie otworzyć własnego mieszkania, czy samochodu. Jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalistycznych usług ślusarskich.

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna oferuje Państwu niezwykle szeroki zakres usług ślusarskich, wśród których znalazły się między innymi:

– awaryjne otwieranie aut,

– awaryjne otwierania drzwi,

– montaż i wymiana zamków,

– naprawa zamków.

Profesjonalna usługa z zapewnieniem najwyższych standardów to nasze motto.

Tradycyjne usługi ślusarskie – powierz je ślusarzom z dzielnicy Kostuchna

Naprawa zamków to jedna z usług, które realizujemy na terenie dzielnicy Kostuchna w Katowicach. Nasi doskonale przygotowani ślusarze przyjadą naprawić każdy zamek. W ramach naszej pracy zajmujemy się różnymi typami mechanizmów –naprawiamy zamki tradycyjne – nawierzchniowe i wpuszczane oraz zamki antywłamaniowe. Zajmujemy się także naprawą zamków elektronicznych i szyfrowych. W naszej ofercie znajduje się także naprawa i serwis najpopularniejszych zamków w Polsce – tj. zamków Gerda i Dierre.

Montaż i wymiana zamków to usługa, która także leży w zakresie naszych realizacji. Wykonujemy ją w sytuacji, kiedy naprawa zamków jest już niemożliwa, lub kiedy klient chce wymienić zamek na nowszy model. W ramach oferty proponujemy montaż zamków różnych typów – od tradycyjnych zamków dodatkowych, po mechanizmy najbardziej skomplikowane (zamki szyfrowe) i specjalistyczne – typu antypanic.

Ślusarz Katowice Kostuchna

Specjalistyczne usługi ślusarskie

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Katowice-Kostuchna to profesjonaliści w zakresie awaryjnego otwierania drzwi. Oczywiście warto już teraz zachować sobie wizytówkę z numerem telefonu „na wszelki wypadek”. Zatrzaśniętych drzwi nie warto próbować otwierać na własną rękę, bo wtedy wzrasta ryzyko uszkodzenia – zarówno samego zamka, jak i drzwi, futryn itp. Takie działaniem może rodzić dodatkowe koszty i oczywiście pogłębiać naszą frustrację.

Realizujemy także usługę awaryjnego otwierania samochodów – także bezinwazyjnie i szybko. Nie powierzaj otwierania auta osobie przypadkowej – koszt takiej pomocy może przekroczyć Twoje możliwości! W wyniku błędów w trakcie nieprawidłowego otwierania drzwi samochodu można uszkodzić zamek, i tym samym narazić się na jego wymianę. Niewprawny pomocnik może uszkodzić także lakier, pognieść blachę, a cała sprawa może skończyć się wybiciem okna w drzwiach. Co gorsza, samochód z uszkodzonym zamkiem może być okazją dla złodzieja. Myślimy, że jest to wystarczający argument.

Zamów profesjonalną realizację usług ślusarskich

Zatrudniamy sztab ślusarzy, którzy stale doskonalą swoje umiejętności.Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchnakażde zgłoszenie traktuje indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, jak nieprzyjemne w skutkach może być zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie, czy problem z wydostaniem się z własnego domu. Niestety w pośpiechu i ogromie codziennych spraw takich sytuacji jest coraz więcej. Realizacja awaryjnego otwierania samochodów i awaryjnego otwierania mieszkań możliwa jest w każdej chwili.

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna działa przez 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Zapisz nasz numer i dzwoń, kiedy tylko będziesz potrzebował pomocy doświadczonego ślusarza.

Zatrzaśnięte auto? Skorzystaj z usług ślusarskich!

To mit, że zatrząśnięcie kluczyka w samochodzie zdarza się wyłącznie  niedoświadczonym kierowcom. Fakty są takie, że zarówno doświadczeni, jak i młodzi kierowcy codziennie spotykają się z podobną sytuacją. Wydaje się ona trudna, ale wystarczy znać telefon do doświadczonego ślusarza, aby problem szybko się rozwiązał.

Nasza firma – Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna, która działa na rynku od kilku lat, codziennie podejmuje się usługi bezinwazyjnego, awaryjnego otwierania  samochodów. Zatrudniony w naszej firmie ślusarz to fachowiec, który pojawi się na miejscu błyskawicznie, kilka minut po twoim telefonie i bezinwazyjnie otworzy drzwi.Otwieranie aut  to jedna z naszych najpopularniejszych usług ślusarskich, spośród których zainteresowaniem cieszy się także awaryjne otwieranie mieszkań.

Awaryjne otwieranie samochodów – nie daj się oszukać pseudo fachowcom

Sprawdź, zanim zaufasz. Pogotowie zamkowe na terenie katowickiej dzielnicy Kostuchna działa już od wielu lat. Mamy na swoim koncie tysiące zleceń, nasi fachowcy zawsze profesjonalnie i skrupulatnie, z największą dbałością o bezpieczeństwo otwieranego zamka realizują swoje zadania. Dlatego nawet w sytuacji awaryjnej należy zadbać o bezpieczeństwo naszego samochodu i nie narażać się na niepotrzebne koszty związane z nieprawidłową realizacją awaryjnego otwierania aut.

Interwencja osoby, która nie potrafi wykonać awaryjnego otwierania auta może skończyć się uszkodzeniem zamka, porysowaniem lakieru, pognieceniem blachy a nawet wybiciem szyby.

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice Kostuchna

Otwieranie aut – zleć specjalistom

Nasi ślusarze otwierają zarówno samochody ze średniej półki, jak i luksusowe wozy. Wśród obsługiwanych marek znajdują się: ople, mercedesy, vw, audi, bmw, fordy, fiaty, toyoty, citroeny, peugeoty, skody, seaty i wiele innych. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie i to jego problem jest dla nas priorytetem. Chcemy jak najszybciej pomóc w jego rozwiązaniu.

Inne usługi ślusarskie

Prowadzimy szeroki zakres usług ślusarskich. W naszej ofercie znajdziesz naprawę zamków. Prowadzimy również serwis zamków, dzięki któremu możesz zapewnić sobie długie i sprawne działanie mechanizmów u drzwi.

Kiedy zamek już nie nadaje się do naprawy klientom proponujemy montaż i wymianę zamków. Oferujemy także sprzedaż zamków – każdy z naszych ślusarzy posiada przy sobie zawsze kilka popularnych modeli, które sprawdzą się w różnych lokalizacjach. Doradzimy też, jaki zamek wybrać do wskazanej lokalizacji.

Potrzebujesz ślusarza? Zadzwoń!

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna jest do  dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli. Pracujemy również w dni ustawowo wolne od pracy.

W przypadku usług alarmowych, gdzie niezbędna jest szybka interwencja ślusarza, na miejscu zdarzenia pojawiamy się zaraz po zgłoszeniu. W innych, nie wymagających pośpiechu realizacjach, można się umówić ze ślusarzami z naszej firmy w dogodnym dla siebie czasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych, profesjonalnych usług. Kontakt – 696-696-205.

Kiedy mieszkania nie da się otworzyć

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna to firma, która podejmuje się realizacji trudnych zleceń związanych z zatrzaśniętymi zamkami. W naszej ofercie znajduje się między innymi awaryjne otwieranie mieszkań. To praca przeznaczona dla doświadczonych ślusarzy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności pozwalające na bezinwazyjne otwieranie zatrzaśniętych zamków.

Nasi pracownicy to ślusarze dysponujący zarówno wystarczającym doświadczeniem, jak i wiedzą. Systematyczne szkolenia branżowe oraz zajęcia warsztatowe sprawiają, że potrafią oni wykonać awaryjne otwieranie drzwi zamkniętych nawet najbardziej skomplikowanymi zamkami. Nie stanowi dla nich problemu otwieranie mieszkań zabezpieczonych zamkami tradycyjnymi, antywłamaniowymi, czy elektronicznymi lub szyfrowymi.

Warto korzystać z pomocy specjalistów szczególnie w tak trudnych realizacjach. W przeciwieństwie do przypadkowych osób, lub ślusarzy bez wystarczającego doświadczenia, otwierają zatrzaśnięte zamki sprawnie, szybko i bez żadnych usterek. Dzięki interwencji naszych pracowników możesz być pewny, że otworzymy drzwi nie uszkadzając przy tym futryny, skrzydła drzwi czy samego mechanizmu.

Inne specjalistyczne usługi ślusarskie

Awaryjne otwieranie samochodów również należy do usług, które są świadczone przez ślusarzy z Pogotowia zamkowego Katowice-Kostuchna. Także realizacja tego typu zadań wymaga od naszych pracowników zaangażowania, wiedzy, doświadczenia i zastosowania nowoczesnych, ale sprawdzonych narzędzi. Połączenie wszystkich wymienionych elementów sprawia, że ślusarze z Pogotowia zamkowego otwierają drzwi samochodów bezinwazyjnie, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia pojazdu.

W każdej sytuacji możesz liczyć na nasza pomoc.

Naprawa czy wymiana zamka?

Oferta usług ślusarskich świadczonych przez Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna jest bardzo szeroka. W ramach wykonywanych zleceń polecamy także montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. Często o konkretnej realizacji decyduje ślusarz, który wezwany na interwencję sprawdza, czy dany zamek można naprawić, czy niestety nadaje się on wyłącznie do wymiany. Zakres przeprowadzanych prac każdorazowo uzgadnia on z klientem.

W Pogotowiu zamkowym pracują ślusarze, którzy ocenią stan każdego mechanizmu. Zasadnym jest skorzystać z ich porady odnośnie decyzji o naprawie czy wymianie zamka. Nierzadko mechanizmy zamków sprawiają kłopoty z błahych powodów, jak zbierając się wewnątrz kurz, wówczas wystarczy je tylko wyczyścić, lecz nawet takiej naprawy winien dokonywać jedynie fachowiec.

Jeśli uszkodzenie mechanizmu zamka jest poważne, ślusarz zasugeruje jego wymianę, na jaką dobrze się zdecydować, aby w niedalekiej przyszłości nie było potrzeby awaryjnego otwierania drzwi.

Trzeba wymienić zamek, a Ty nie masz zakupionego odpowiedniego modelu? A może nie wiesz, jaki mechanizm będzie najbardziej odpowiedni do konkretnych drzwi? Zapytaj naszego ślusarza. Każdy z pracowników Pogotowia zamkowego Katowice-Kostuchna posiada kilka najpopularniejszych i zarazem skutecznych zamków w swojej torbie podręcznej. Taki zamek możesz od niego kupić bez potrzeby szukania w sklepach.

Montowanie zamka w drzwiach Katowice Kostuchna

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Awaryjne otwieranie mieszkań zawsze realizujemy priorytetowo. Pracujemy przez całą dobę przez wszystkie dni w tygodniu. Dostępni jesteśmy także w niedziele i święta. Zadzwoń w potrzebie – tel. 696-696-205.

Kiedy zamek trzeba zmienić

Każdy zamek ma swoją wytrzymałość i po latach systematycznego używania może odmówić posłuszeństwa. Wtedy warto wezwać doświadczonego ślusarza, który stwierdzi, czy mechanizm można jeszcze naprawiać, czy trzeba wymienić.

Montaż i wymiana zamków to zadanie dla specjalistów. Należy pamiętać, że tylko prawidłowo zainstalowany zamek będzie właściwie pełnił swoje funkcje i skutecznie będzie chronił mienie przed złodziejami. Co więcej, w sytuacji, kiedy zdarzyło się włamanie, jednym z elementów uzasadniającym zasadność uznania roszczenia u ubezpieczyciela są prawidłowo zamontowane mechanizmy u drzwi. Zatem warto zainwestować w profesjonalny montaż zamków.

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna świadczy usługi montażu i wymiany zamków. O wysokiej jakości realizowanych przez naszych pracowników prac świadczy stale powiększające się grono Klientów. Montujemy zamki o różnorodnym przeznaczeniu i stopniu skomplikowania – w naszej ofercie znajduje się montaż zarówno zamków antywłamaniowych, jak i elektronicznych czy szyfrowych.

Stawiamy oczywiście na dobre marki, które dysponują doskonałymi materiałami i jako fachowcy – ślusarze potrafimy docenić profesjonalizm wykonania i niezwykle korzystną cenę zamków Gerda. Głównymi atutami tych zamków są skuteczne zabezpieczenie, profesjonalne wykonanie, bezawaryjność. O popularności tych produktów świadczą liczne certyfikaty i laury, które zdobywają na całym świecie.

Kto wymieni zamek w drzwiach?

Montaż nowego zamka warto powierzyć specjalistom z branży ślusarskiej. Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna profesjonalnie wykona zlecenie, dzięki czemu zamek będzie pracował prawidłowo i skutecznie zabezpieczał lokal przez włamaniem. Co więcej, właściwe zamontowanie zamków znacznie zmniejszy niebezpieczeństwo zatrzaśnięcia się drzwi, dzięki czemu klient nie jest narażony na konieczność ponoszenia kosztów związanych z awaryjnym otwieraniem mieszkań.

Nie polecamy montowania zamków samodzielnie lub zlecania tego osobom przypadkowym. Tylko ślusarz dysponujący wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami jest w stanie prawidłowo zainstalować mechanizm u drzwi. Warto pamiętać, że jedynie właściwie zainstalowany zamek jest podstawą do ubiegania się o wypłatę ubezpieczenia w przypadku włamania.

Inne prace ślusarskie realizowane przez naszą firmę

Oprócz profesjonalnego montażu i wymiany zamków oraz serwisu i naprawy zamków pomagamy także właścicielom samochodów w sytuacjach, kiedy zatrzasną drzwi pojazdu, a kluczyki pozostawią w środku. To wbrew pozorom stosunkowo powszechny problem zgłaszany Pogotowiu zamkowemu Katowice-Kostuchna. Codziennie nasi ślusarze wzywani są do przeprowadzenia awaryjnego otwierania samochodów. To skomplikowana, ale szybka w realizacji usługa, którą potrafią wykonać wyłącznie doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni ślusarze.

Gdy liczy się czas

Pogotowie zamkowe z Katowice-Kostuchna sprawnie reaguje na wszelkie zgłoszenia, szczególnie w sytuacjach awaryjnych, kiedy potrzebne jest awaryjne otwieranie mieszkań czy samochodów. Wtedy szczególnie liczy się krótki czas oczekiwania na usługę. Nasi pracownicy takie zlecenia przeprowadzają bez zbędnej zwłoki, już w kilka chwil po zgłoszeniu zjawiając się w miejscu zdarzenia. Na naprawę lub wymianę zamków można umawiać się w dogodnym dla klientów czasie. Przyjmujemy zgłoszenia przez cała dobę i 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta.

Zachęcamy do kontaktu – tel. 696-696-205

Wymiana, czy naprawa zamków?

Często stajemy przed dylematem, czy naprawić stary zamek, czy wymienić na nowy? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, bowiem wszystko zależy od stopnia zużycia zamka. Ślusarze z Pogotowia zamkowego Katowice-Kostuchna z pewnością doradzą Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie. Wymiana zamków jest zwykle ostatecznością, którą stosuje się wtedy, kiedy mechanizm uległ całkowitemu zużyciu i nie opłaca się go naprawiać. Nasi pracownicy często doradzają w takich wypadkach wymianę wkładki.

W większości wypadków, aby przywrócić mechanizmowi dawną świetność wystarczy naprawa zamków.Nasza firma realizuje zlecenia związane z naprawianiem zamków wszystkich dostępnych na polskim rynku marek. Specjalizujemy się w obsłudze zamków Gerda i zamków Dierre. Te dwie marki to zamki najpopularniejsze w polskich domach i firmach.

Naprawę zamków powierz specjalistom

Usługi ślusarskie to precyzyjna dziedzina zadań. Dotyczy to szczególnie naprawy zamków. Dzięki dokładności można sprawnie przeprowadzić wymianę poszczególnych, niewielkich elementów. Często niezbędny jest dostęp do specjalistycznych narzędzi i urządzeń, dzięki którym można przeprowadzić naprawę nawet najbardziej skomplikowanych mechanizmów.

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna to firma zrzeszająca ślusarzy posiadających stosowną wiedzę i umiejętności pozwalające na wykonywanie precyzyjnych prac. Dokładność przydaje się także przy serwisie zamków. Nasi ślusarze specjalizują się w serwisie zamków Gerda i serwisie zamków Dierre. Dzięki realizacji takich zadań klienci mają pewność, że mechanizmy zamontowane u drzwi będą służyć przez długi okres bezawaryjnie.

Inne prace ślusarskie wykonywane przez naszą firmę

Pogotowie ślusarskie pracujące na terenie katowickiej dzielnicy Kostuchna oprócz naprawy i wymiany zamków realizuje także zlecenia awaryjne. Popularne wśród naszych klientów są zarówno awaryjne otwieranie samochodów, jak i awaryjne otwieranie mieszkań.

Awaryjne otwieranie aut polega na bezinwazyjnym otwarciu samochodu w sytuacji, kiedy klient zatrzasnął drzwi pojazdu, w środku którego znajdują się kluczyki. Nasi ślusarze posiadają umiejętności, aby skutecznie i szybko otworzyć każdy pojazd.

Do awaryjnego otwierania drzwi w mieszkaniach i domach klienci wzywają nas codziennie. Samo zatrzaskujące się zamki mogą być pułapką i w sytuacji, kiedy wyjdziemy z domu bez kluczy, mogą się skutecznie zamknąć. W takich momentach nieodzowna jest pomoc doświadczonego ślusarza, który bez problemu potrafi otworzyć każdy zamek bez kluczyka.

Zamki antywłamaniowe Katowice Kostuchna

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń!!

Pogotowie zamkowe Katowice-Kostuchna pracuje przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Chcąc zamówić usługę naprawy lub wymiany zamków zadzwoń do naszej firmy i umów się ze ślusarzem w dogodnej dla siebie porze. Jeśli zatrzasnąłeś mieszkanie lub auto zamów usługę awaryjną, a my przyjedziemy tak szybko, jak to możliwe i sprawnie otworzymy każdy zamek.

Kontakt do nas – tel. 696-696-205

 

 

 

 

Call Now Button