Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Zamki do drzwi Katowice

Większość z nas budując dom czy kupując mieszkanie zwraca uwagę głównie na walory estetyczne i użytkowe. Zwracamy uwagę na wykończenie stolarki czy wzór drzwi jaki będzie nam pasował do wnętrza. Jest to oczywiście zrozumiałe i normalne gdyż każdy chce mieć wnętrza takie w których będzie się dobrze czuł.

Należy jednak się zastanowić co z naszym bezpieczeństwem?

Czy te pięknie wykończone drzwi lub okna mają na tyle dobre i odporne zamki by chronić nasze mienie i naszych najbliższych przed osobami których poznać na pewno nie chcemy?

Dariusz Krysiak
Dariusz Krysiak
2023-11-09
Szybko, sprawnie. Polecam
Asia Tomek
Asia Tomek
2023-08-01
Miła obsługa, szybka realizacja zlecenia. Otwarcie mieszkania odbyło się wręcz ekspresowo. Tylko ta firma była w stanie nam pomóc pomimo, że było to niedzielne popołudnie. Polecam.
Przemysław Ka
Przemysław Ka
2023-06-02
Szybko i konkretnie. Potrzebne było rozwiercenie wkładki, ale zrobił to fachowiec i otwór zakryła maskownica klamki. Dodatkowo wyregulował drzwi. Szczerze polecam.
Katarzyna Mielanczuk
Katarzyna Mielanczuk
2023-05-30
Usługa bardzo profesjonalna, szybka pomoc, rozsądna cena
Niusiek
Niusiek
2023-05-08
Mimo, że udało nam się otworzyć auto samodzielnie. To serwisant bardzo uprzejmy. Pani na infolinię bardzo sympatyczna, pomocna. Mega polecam! Ceny bardzo przystępne!
Wojtek Łysoń
Wojtek Łysoń
2023-03-16
Dorobienie klucza na miejscu szybko i tanio

 

Kupując drzwi należy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd ale przede wszystkim na fakt jakie zamki mają zamontowane, jakie wkładki producent nam sprezentował w pakiecie.

Najczęściej producenci drzwi ze względu na koszta uzbrajają drzwi w podstawowe wkładki co prawda czasami nawet w atestowane ale z najniższej półki. Oznacza to, że atest posiadamy ale tak naprawdę ochrony nie mamy żadnej!

Chcąc mieszkać bezpiecznie musisz zainwestować i wymienić zamki czy też wkładki na takie które nie tylko posiadają atest ale w 100% zagwarantują Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo!

Pogotowie Zamkowe w Katowicach jako producent wkładek najlepiej wie które produkty są godne zaufania a przede wszystkim które są warte swojej ceny. W naszej ofercie znajdziesz wkładki bębenkowe szwajcarskiej firmy Keso oraz niemieckiej firmy Ikon. Obydwa produkty cechują się zwiększoną odpornością na włamania inwazyjne oraz całkowitym zniwelowaniem możliwości ich zwytrychowania!

Zamki KESO do drzwi Katowice

Nasze Pogotowie Zamkowe to nie tylko wkładki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta posiadamy własne sklepy które zaopatrzone są w każdy niezbędny element wyposażenia drzwi. W naszej ofercie znajdziesz zamki wpuszczane, zamki nawierzchniowe, klamki, okucia czy wizjery.

Współpracujemy praktycznie z wszystkimi znanymi producentami zabezpieczeń wśród których znajdują się takie firmy jak: Gerda, Dierre, Porta, Winkhaus, GU, BKS, Mercor, Assa Abloy, itp…

Jeśli posiadasz więc drzwi i chciałbyś aby nie były one tylko ozdobą ale również pełniły funkcję ochronną skontaktuj się z nami. Nasze Pogotowie zamkowe to zespół techników którzy w sposób fachowy doradzą Ci jakie wkładki lub zamki należy zastosować do danych drzwi aby wykorzystać ich potencjał w 100%

Nasze pogotowie zamkowe w Katowicach świadczy usługi ślusarskie tj.:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż zamka Gerda
Wymiana zamka Dierre
Dorabianie kluczy

Nasz serwis niczym anioł uchroni Cię przed nieprzewidzianymi awariami…

Naprawiamy zamki również w Piekarach Śląskich

Szybko, Sprawnie, Skutecznie, Serwis 24h: 32 441-82-48

Zamek do drzwi antywłamaniowy Katowice

Call Now Button