Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Dorabianie kluczy do drzwi mieszkań Katowice

Dorabianie kluczy do mieszkań i samochodów Katowice

Jedną z wiodących usług w branży ślusarskiej jest dorabianie kluczy. Obecnie firmy specjalizujące się w dorabianiu kluczy oferują dorabianie kluczy do drzwi mieszkaniowych czy pomieszczeń biurowych. Zanim zdecydujemy się na firmę oferującą tego typu usługę, ważne byśmy dowiedzieli się, czy posiada między innymi Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego pierwszego stopnia, Licencję Policji bądź czy należy do członkostwa Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych.

Najnowsze techniki dorabiania kluczy

Dzięki prężnemu rozwojowi techniki w ostatnim czasie zwiększone zostały możliwości szybkiego i prostego dorabiania kluczy. Innowacyjne rozwiązania pozwoliły firmom specjalizującym się dorabianiu kluczy na rozwinięcie umiejętności. Wiele przedsiębiorstw oferuje dzisiaj również dorabianie kluczy do drzwi biur mieszkań, drzwi hotelowych czy mieszkań w oparciu o Kartę Bezpieczeństwa. Dorabianie kluczy do drzwi domu bez karty bezpieczeństwa jest niemożliwe. Takie rozwiązanie posiadają szwajcarskie zamki KESO.

Dariusz Krysiak
Dariusz Krysiak
2023-11-09
Szybko, sprawnie. Polecam
Asia Tomek
Asia Tomek
2023-08-01
Miła obsługa, szybka realizacja zlecenia. Otwarcie mieszkania odbyło się wręcz ekspresowo. Tylko ta firma była w stanie nam pomóc pomimo, że było to niedzielne popołudnie. Polecam.
Przemysław Ka
Przemysław Ka
2023-06-02
Szybko i konkretnie. Potrzebne było rozwiercenie wkładki, ale zrobił to fachowiec i otwór zakryła maskownica klamki. Dodatkowo wyregulował drzwi. Szczerze polecam.
Katarzyna Mielanczuk
Katarzyna Mielanczuk
2023-05-30
Usługa bardzo profesjonalna, szybka pomoc, rozsądna cena
Niusiek
Niusiek
2023-05-08
Mimo, że udało nam się otworzyć auto samodzielnie. To serwisant bardzo uprzejmy. Pani na infolinię bardzo sympatyczna, pomocna. Mega polecam! Ceny bardzo przystępne!
Wojtek Łysoń
Wojtek Łysoń
2023-03-16
Dorobienie klucza na miejscu szybko i tanio

 

System jednego klucza Master Key

Dość popularną usługą, proponowaną przez większość firm dorabiających klucze jest system jednego klucza tzw. master key. To nowoczesne rozwiązanie techniczne jest systemem pozwalającym na otwarcie jednym kluczem wszystkich lub części pomieszczeń znajdujących się w systemie master key. Innymi słowy jest to system tworzony przez zaawansowaną kombinację kluczy oraz zamknięć. System master key to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo mienia. System pozwala na udzielenie dostępu do określonym pomieszczeń wybranym osobom dysponującym odpowiednim kluczem. Zastosowanie systemu jednego klucza obejmuje mieszkania, domy jednorodzinne, firmy, bloki, wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe. W ramach jednego systemu obsługiwane są różne rodzaje zamknięć, jak na przykład kłódki, zamki kasetowe oraz nawierzchniowe, wkładki bębenkowe, połówkowe lub elektroniczne.

Dorabianie klucza do drzwi Katowice

 

Dorabiamy klucze takich producentów jak: Dierre, Gerda, Keso, Ikon, Salto, Mottura, EVVA, Lob, La Porte

loga producentów zamków

Nasze pogotowie zamkowe w Katowicach świadczy usługi ślusarskie tj.:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż zamka Dierre
Wymiana zamka Gerda
Zamki do drzwi (sprzedaż, zakładanie)

Pogotowie Zamkowe Katowice – Dorabianie kluczy

Serwis 24h: 32 441-82-48

Call Now Button