Dorabianie kluczy do mieszkań i samochodów Katowice

Dorabianie kluczy do mieszkań i samochodów Katowice

Jedną z wiodących usług w branży ślusarskiej jest dorabianie kluczy. Obecnie firmy specjalizujące się w dorabianiu kluczy oferują dorabianie kluczy do drzwi mieszkaniowych, motocykli, samochodów, sejfów, pomieszczeń biurowych, bagażników dachowych, przyczep, samolotów, łodzi, wózków widłowych, maszyn rozrywkowych czy maszyn budowlanych. Zanim zdecydujemy się na firmę oferującą tego typu usługę, ważne byśmy dowiedzieli się, czy posiada między innymi Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego pierwszego stopnia, Licencję Policji bądź czy należy do członkostwa Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych.

Najnowsze techniki dorabiania kluczy

Dzięki prężnemu rozwojowi techniki w ostatnim czasie zwiększone zostały możliwości szybkiego i prostego dorabiania kluczy. Nowe systemy komputerowe pozwalają na dorabianie kluczy z numeru VIN, z oryginalnych kluczyków, na podstawie zamków lub stacyjek samochodowych oraz na podstawie karty kodowej tzw. karty bezpieczeństwa. Innowacyjne rozwiązania pozwoliły firmom specjalizującym się dorabianiu kluczy na rozwinięcie umiejętności. Wiele przedsiębiorstw oferuje dzisiaj również dorabianie kluczy samochodowych oraz motocyklowych z immobiliserem. Co więcej, w przypadku zgubienia wszystkich na przykład samochodowych, firmy świadczą usługi również awaryjnego otwierania samochodu, odtwarzania oryginalnych kluczyków bądź kasowania z pamięci samochodu zgubionych kluczy, przekodowywania zamków i stacyjki.

Dorobienie klucza do zamka Katowice

System jednego klucza Master Key

Dość popularną usługą, proponowaną przez większość firm dorabiających klucze jest system jednego klucza tzw. master key. To nowoczesne rozwiązanie techniczne jest systemem pozwalającym na otwarcie jednym kluczem wszystkich lub części pomieszczeń znajdujących się w systemie master key. Innymi słowy jest to system tworzony przez zaawansowaną kombinację kluczy oraz zamknięć. System master key to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo mienia. System pozwala na udzielenie dostępu do określonym pomieszczeń wybranym osobom dysponującym odpowiednim kluczem. Zastosowanie systemu jednego klucza obejmuje mieszkania, domy jednorodzinne, firmy, bloki, wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe. W ramach jednego systemu obsługiwane są różne rodzaje zamknięć, jak na przykład kłódki, zamki kasetowe oraz nawierzchniowe, wkładki bębenkowe, połówkowe lub elektroniczne.

Dorabianie klucza do drzwi Katowice

 

Dorabiamy klucze takich producentów jak: Dierre, Gerda, Keso, Ikon, Salto, Mottura, EVVA, Lob, La Porte

loga producentów zamków

Nasze pogotowie zamkowe w Katowicach świadczy usługi ślusarskie tj.:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż zamka Dierre
Wymiana zamka Gerda
Zamki do drzwi (sprzedaż, zakładanie)

Pogotowie Zamkowe Katowice – Dorabianie kluczy

Serwis 24h: 696-696-205 lub (32) 728-19-20

Dorabianie kluczy do mieszkań i samochodów Katowice
5 (100%) 2 votes