Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

USŁUGI ŚLUSARSKIE KATOWICE ŚRÓDMIEŚCIE

Usługi ślusarskie na wagę złota

Prawidłowo działający zamek to klucz do bezpieczeństwa domowników. Aby mieć całkowitą pewność, że zamontowany w drzwiach mechanizm sprawdzi się bez zarzutu warto skorzystać z oferty firmy świadczącej usługi ślusarskie. Nasz firma, znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Katowicach, zatrudnienia ślusarzy zajmujących się naprawą zamków oraz montażem i wymianą zamków. Naszą specjalnością jest również awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie mieszkań. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, instytucje.

Zamki w drzwiach to nasza specjalność

Bez problemu wykonamy montaż, serwis, awaryjne otwarcie wszystkich rodzajów zamków, również tych stworzonych w oparciu o najnowsze technologie. Nasi ślusarze, aby usprawnić świadczone usługi, prowadzą także sprzedaż zamków, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Te same zamki są do nabycia w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się na terenie Katowic. Naszą specjalnością jest obsługa zamków Gerda i Dierre, cenionych za wytrzymałość przez wielu naszych Klientów. Prowadzimy również autoryzowany serwis zamków Gerda oraz zamków Dierre.

Nasi fachowcy

Fundamentem naszej firmy są zatrudnieni w niej ślusarze. Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście, tworzą profesjonaliści, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu powierzone zadania wykonują z dużą swobodą, w rekordowo krótkim czasie. Dbamy o regularne szkolenia i profesjonalne kursy ślusarzy oraz o wyposażenie ich w najnowocześniejszy sprzęt specjalistyczny. To sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Naszym znakiem rozpoznawczym jest stu procentowa efektywność działania oraz zadowolenie Klientów korzystających z naszych usług.

Zawsze na czas

Działamy nieprzerwanie cały tydzień. Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście czynne jest także w dni świąteczne. W przeciągu kilku minut od otrzymania zgłoszenia dojedziemy pod wskazany przez Państwa adres bez względu na porę dnia i nocy. Zdajemy sobie sprawę, że zatrzaśnięcie drzwi od domu bądź samochodu może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu, nasz numer telefon to: 696-696-205.

Pogotowie ślusarskie 24h

 

Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Śródmieście

Wyróżnia nas profesjonalizm

Tak samo, jak w przypadku awaryjnego otwierania drzwi mieszkania/domu, również usługę awaryjnego otwierania samochodu realizujemy z największą starannością. Bezinwazyjność to nasz priorytet. Korzystając z usług otwierania aut realizowanych przez Pogotowie ślusarskie możecie mieć pewność, że karoseria i zatrzaśnięty zamek wyjdą z opresji bez szwanku. Eksperci z Pogotowia zamkowego Katowice-Śródmieście otwieranie aut przeprowadzają przy użyciu profesjonalnego sprzętu, ustawiając zapadki w takich pozycjach, jak nacięcia na kluczu. Pracujący dla nas ślusarze posiadają wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które pozwalają im na bezpieczne otwarcie samochodu, bez względu na rok produkcji pojazdu oraz rodzaj zastosowanych zabezpieczeń.

Awaryjne otwieranie aut nie ma przed nami tajemnic

Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach dotyczących najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, przez co bez trudu zajmą się awaryjnym otwarciem samochodu miejskiego, terenowego, sportowego, ale również premium i luksusowego. Otwieramy samochody takich marek jak: Peugeot, Citroen, Skoda, BMW, Seat, Renault, Suzuki, Mercedes Volkswagen, Audi, Nissan,

Nasza oferta

  • Poza awaryjnym otwieraniem samochodów Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście posiada w swojej ofercie awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów. Usługę tę wykonujemy możliwie szybko i niezawodnie. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji gdy zdecydujecie się na wymianę starego wysłużonego już zamka, na nowy, gwarantujący większe bezpieczeństwo. Ponadto można nam zaufać w zakresie naprawy zamków różnego typu. Specjalizujemy się w montażu i naprawie zamków Dierre i Gerda, których jakość potwierdzają liczne certyfikaty i atesty. Co więcej, zamki te są do kupienia w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Awaryjne otwieranie samochodów przez całą dobę

  • Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście pełni dyżur 24/7, także w czasie świąt. Pomożemy Ci naprawić, wymienić, zamontować zamek o każdej porze.
  • Świadczone przez nas usługi ślusarskie są kompleksowe w każdym calu!
  • Zapraszamy do kontakt, pod numerem telefonu.: 696-696-205

 

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice Śródmieście

Usługa wykonywana o każdej porze dnia i nocy

Awaryjne otwieranie mieszkań to usługa, której realizacją zajmujemy się całą dobę. Nieopatrzne zatrzaśnięcie drzwi, zepsuty mechanizm zamka w drzwiach to problemy, z którymi na co dzień borykają się nasi Klienci, i które sprawiają że awaryjne otwieranie drzwi jest tak popularne. W takiej sytuacji, aby mieć pewność, że futryna drzwi oraz znajdujący się w nich mechanizm pozostaną nieuszkodzone, warto skorzystać z usług Pogotowia zamkowego Katowice-Śródmieście. Wszystkie usługi ślusarskie wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dzięki którym awaryjne otwieranie mieszkań przeprowadzane jest całkowicie bezinwazyjnie.

Awaryjne otwieranie mieszkań jest realizowane podobnie, jak awaryjne otwieranie samochodów – zawsze profesjonalnie, sprawnie i priorytetowo.

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów i poradzimy sobie z każdym, nawet tym najmniej typowym zamkiem. Zamki elektroniczne, szyfrowe, antywłamaniowe nie mają przed nami tajemnic.

Najwyższej klasy usługi ślusarskie

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama usług ślusarskich. Poza awaryjnym otwieraniem drzwi specjalizujemy się również w montażu i wymianie zamków. Jeśli wystąpi taka potrzeba nasi wykwalifikowani ślusarze pomogą Państwu dobrać odpowiedni zamek, a następnie zainstalują cały mechanizm w przeciągu kilku krótkich chwil. Klienci mogą liczyć na nas w sytuacji, kiedy niezbędne okaże się przeprowadzenie naprawy zamka.

Wykonujemy także specjalistyczne usługi ślusarskie związane z awaryjnym otwieraniem aut. Ponadto w ofercie Pogotowia zamkowego Katowice-Śródmieście znajdują się modele najlepszych dostępnych na rynku marek. Nasi pracownicy polecają zwłaszcza zamki Gerda oraz zamki Dierre. Bogaty wybór proponowanych przez nas usług ślusarskich sprawia, że grono naszych wiernych Klientów, zarówno prywatnych jak i komercyjnych, powiększa się z roku na rok.

Do Państwa dyspozycji o każdej porze

Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach z awaryjnym otwieraniem drzwi nie można zwlekać, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni tygodniu. Usługi ślusarskie wykonujemy na terenie dzielnicy Śródmieście w Katowicach także w niedziele i w okresie świąt. Wszystko dla Państwa wygody i bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 696-696-205.

Montaż i wymiana zamków Katowice Sródmieście

Montaż i wymiana zamków Katowice Śródmieście

Profesjonalny montaż i wymiana zamków

Zapewniamy pełen zakres usług ślusarskich. Ekipa Pogotowia zamkowego Katowice-Śródmieście składa się ze ślusarzy, którzy w swoim fachu pracują nie od dziś. Wymiana oraz montaż zamków nie mają dla nich żadnych tajemnic. Obie usługi wykonują szybko, sprawnie, z należytą starannością. Jesteśmy świadomi tego, że od jakości zamka i sposobu jego montażu zależy bezpieczeństwo mieszkań, dlatego powierzone zadania wykonujemy najlepiej, jak to możliwe. Zajmujemy się montowaniem zamków w drzwiach drewnianych, stalowych, a nawet antywłamaniowych. Naszym Klientom polecamy w pierwszej  kolejności zamki Gerda i zamki Dierre. Niezawodne mechanizmy tych firm przydadzą się w momencie rozpoczynania wykończenia domu oraz wymiany zużytych zamków.

Wykwalifikowani pracownicy i najlepszy sprzęt – nasz znak rozpoznawczy

Zatrudnieni w Pogotowiu Zamkowym Katowice-Śródmieście ślusarze to specjaliści w pełnym tego słowa znaczeniu. Ich sukcesy to wynik wielu lat doświadczeń pracy w zawodzie, pasja oraz chęć doskonalenia posiadanych już umiejętności. Niemniej jednak, jakości usług przez nich wykonywanych zależy również od sprzętu, jakim dysponują. Naszych pracowników zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze, dostępne na rynku narzędzia. Dają one szerokie możliwości, wliczając w to bezszkodowe przeprowadzenie naprawy zamków. Prace ślusarskie wykonywane przy ich użyciu są całkowicie bezinwazyjne, nie pozostawiamy nawet minimalnego śladu naszej ingerencji.

Bogata oferta usług ślusarskich

Poza montażem i wymianą zamków Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście zajmuje się realizacją szerokiego wachlarzu innych usług ślusarskich. Naszym Klientom w razie potrzeby proponujemy awaryjne otwieranie samochodów różnych marek. Jesteśmy gotowi także do przeprowadzenia usługi awaryjnego otwierania mieszkań. W naszej bogatej ofercie można znaleźć również naprawę zamków.

Pracujemy 24/7

Potrzebujesz wykwalifikowanego ślusarza? Zadzwoń do nas.

Działamy 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze kiedy jest to niezbędne, także w niedziele oraz święta. Awaryjne otwieranie drzwi, usunięcie awarii zamka lub montaż nowego wykonujemy bez względu na porę dnia i nocy.

Polecamy się!

Telefon do nas: 696-696-205

 Naprawa zamka w drzwiach Katowice Śródmieście

Naprawa zamków Katowice Śródmieście

Naprawa zamków to nasza specjalność

Jeśli zamek się zacina bądź nie przekręca się już tak gładko, jak do tej pory, warto zdecydować się na jego naprawę. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Klienci byli usatysfakcjonowani z naszej pracy, dlatego naprawę zamków wykonujemy z należytym profesjonalizmem.

Zawsze powtarzamy naszym Klientom, że naprawa zamka jest tańsza w porównaniu do usługi jego wymiany i montażu. Dlatego dobrze jest skorzystać z usług firmy zajmującej się tego typu pracami. Specjalizujemy się w naprawie zarówno mechanizmów starego typu, jak i najnowocześniejszych rodzajów zamków. Ślusarze z Pogotowia zamkowego Katowice-Śródmieście wykonują naprawę oraz serwis zamków różnych producentów, w tym między innymi serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre. Warto dodać, że nasi ślusarze nie tylko naprawiają zamki, ale także poinstruują, w jaki sposób sprzęt należy użytkować i co zrobić, aby służył przez lata.

Pozostałe usługi w ofercie Pogotowia zamkowego Katowice-Śródmieście

Jeśli zamek, nie nadaje się już do naprawy i trzeba go wymienić, nasi ślusarze służą radą, które z dostępnych rozwiązań będzie optymalne. Jedną z wielu usług ślusarskich, w której się specjalizujemy jest montaż zamków. Zapewniamy wykonywanie zamówionych prac z należytą starannością i pełnym profesjonalizmem. Poza naprawą zamków nasi Klienci mogą liczyć na Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście także w sytuacji, kiedy konieczne jest przeprowadzenie awaryjnego otwierania samochodu, bądź też awaryjnego otwierania drzwi domu, mieszkania bądź biura. Co więcej, prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy zamków najlepszych producentów, w tym zamków Gerda i Dierre.

Zamki elektroniczne do drzwi Katowice Śródmieście

Pełnimy dyżur całą dobę

Pogotowie zamkowe Katowice-Śródmieście usługi ślusarskie świadczy przez cały rok, codziennie, także w niedziele i święta. Jeśli awaria zamka w Państwa mieszkaniu zdarzyła się w trakcie Bożego Narodzenia to dla nas żaden problem. Jesteśmy gotowi przyjąć zgłoszenie i przyjechać pod wskazany adres najszybciej jak będzie to możliwe. Zdarzenia związane z zatrzaśnięciem drzwi realizujemy priorytetowo – zatem usługę awaryjnego otwierania mieszkań możesz zamówić przez 24 godziny na dobę.

Aby się z nam skontaktować wystarczy zadzwonić pod numer – 696-696-205.

Call Now Button