Ślusarz Katowice - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodówinfo@pogotowie-zamkowe-katowice.pl

Pogotowie Zamkowe Katowice to wykwalifikowana grupa ludzi która służy fachową pomocą w zakresie:

  • Awaryjnego otwieranie samochodów
  • Awaryjnego otwieranie mieszkań
  • Montażu i wymiany zamków
  • Zamków do drzwi
  • Naprawy zamków
  • Usług ślusarskich
  • Awaryjnego otwieranie zamków do drzwi
  • Systemów master Key oraz szeroko pojętej elektronicznej kontroli dostępuDobry ślusarz z Katowic

Mamy cel i dążymy do niego!

Z całym zespołem dążymy do zamierzonego celu, aby być firmą z pozycją lidera w usłudze, która jest przez nas świadczona na polskim rynku.

Naszym klientom proponujemy najlepsze rozwiązania oraz odpowiadamy na wszelkie pytania w zakresie systemów zabezpieczeń, stawiamy na nowoczesność, wysoki standard oferowanych usług, najwyższą jakość i niezawodność oferowanych produktów markowych firm.

Sprawnie funkcjonująca sieć mobilnych techników rozstawionych w wielu miastach szybko dotrze do każdego klienta na terenie całego Śląska,oraz okolic.

Stawiamy na jakość oferowanych przez nas usług

Sprawnie działająca centrala telefoniczna to nasz As w rękawie na tle innych małych firm, grupa świetnie wyszkolonych pracowników przyjmująca wszelkie zapytania klientów doradzi lub podsunie pomysł odpowiednich rozwiązań z zakresu zabezpieczenie drzwi do domu,mieszkania,garażu itd.. szereg pytań stawianych już podczas rozmowy telefonicznej przez naszych pracowników pozwala na większą elastyczność i zdolność szybszej realizacji zleceń.co za tym idzie szybszej pomocy naszym klientom.

Zintegrowany system zarządzania firmą, który pozwala na dokonywanie analiz z każdego zakresu funkcjonowania firmy i wyrażania opinii przez naszych klientów pozwala jeszcze bardziej usprawnić nasze działania.

Pogotowie kuczowe Katowice

Serwis ślusarski 7 dni w tyg.

Nasz serwis ślusarski w Katowicach działa 7 dni w tygodniu świadcząc usługi na najwyższym poziomie! Zapewniamy szybki dojazd i profesjonalną obsługę.

Masz problem z zamkiem? Nie czekaj dzwoń! TEL.: 696-696-205

Call Now Button