Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice i okolice 24h

awaryjne otwieranie mieszkańAwaryjne otwieranie mieszkań Katowice to całodobowy serwis który oferujemy naszym klientom podczas którego używamy najskuteczniejszych narzędzi mając na uwadze zminimalizowanie kosztów dla klienta.

Otworzymy każde drzwi (drzwi antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne lub po prostu WC) oraz każdy zamek niezależnie czy to zamek z kluczem piórowym, zamek antywłamaniowy z kluczem płaskim (tzw. zamek na klucz patentowy) lub typowy zamek GERDA z kluczek „rurkowym”.

Do każdej interwencji podchodzimy indywidualnie analizujący wszystkie możliwe warianty co przekłada się na skuteczność wykonywanych przez nas zleceń oraz na zadowolenie klienta które jest dla nas najważniejsze!!!

Staramy się mieć na samochodach wszystkie najczęściej występujące rodzaje zamków co pozwala nam obsłużyć klienta kompleksowo.
Z naszych usług awaryjnego otwierania mieszkań w Katowicach skorzystały już tysiące osób indywidualnych oraz instytucje takie jak policja, pogotowie, czy komornicy sądowi.

Jeżeli również potrzebujecie Państwo dorobić klucze do mieszkania lub samochodu, to zapraszamy do naszego oddziału na ul. Morcinka 11-13 w Katowicach

Awaryjne otwieranie mieszkań oraz otwieranie drzwi do biur i innych lokali wykonujemy szybko i profesjonalnie również w innych miastach na Śląsku i Zagłębiu: Bytom, Będzin, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Kobiór, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy oraz Zabrze.

Nasze pogotowie zamkowe w Katowicach świadczy usługi ślusarskie tj.:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż zamków
Wymiana zamków
Zamki do drzwi (sprzedaż, zakładanie)

Drzwi nie chcą się otworzyć? Szkoda nerwów… zadzwoń po nas!

Pogotowie Zamkowe Katowice: Szybko, Sprawnie, Skutecznie !

Serwis 24h:
696-696-205 lub (32) 728-19-20


Wykonujemy również awaryjne otwieranie mieszkań w Piekarach Śląskich