pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław   |  pogotowie zamkowe łódź
Otwieranie Mieszkań

awaryjne otwieranie mieszkańAwaryjne otwieranie mieszkań Katowice to całodobowy serwis który oferujemy naszym klientom podczas którego używamy najskuteczniejszych narzędzi mając na uwadze zminimalizowanie kosztów dla klienta.

Otworzymy każde drzwi oraz każdy zamek, a do każdej interwencji podchodzimy indywidualnie analizujący wszystkie możliwe warianty co przekłada się na skuteczność wykonywanych przez nas zleceń oraz na zadowolenie klienta które jest dla nas najważniejsze!!!

Staramy się mieć na samochodach wszystkie najczęściej występujące rodzaje zamków co pozwala nam obsłużyć klienta kompleksowo.
Z naszych usług awaryjnego otwierania mieszkań w Katowicach skorzystały już tysiące osób indywidualnych oraz instytucje takie jak policja, pogotowie, czy komornicy sądowi.

Jeżeli również potrzebujecie Państwo dorobić klucze do mieszkania lub samochodu, to zapraszamy do naszego oddziału na ul. Morcinka 11-13 w Katowicach

Awaryjne otwieranie mieszkań oraz otwieranie drzwi do biur i innych lokali wykonujemy szybko i profesjonalnie również w innych miastach na Śląsku.

Drzwi nie chcą się otworzyć? Szkoda nerwów… zadzwoń po nas!

 

Pogotowie Zamkowe Katowice: Szybko, Sprawnie, Skutecznie,

Serwis 24h:


696-696-205 lub (32) 728-19-20